Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

Kodeks drogowy | Ustawa prawo o ruchu drogowym
Kontakt | Mapa strony
godło polski

Ustawa o kierujących pojazdami

Prawo o ruchu drogowym
A A A

Ustawa o kierujących pojazdami

Stan prawny: luty 2014r
Linki sponsorowane
Pytania prawne (7):
Większe okno
Gość
2011-04-24 15:48:09
Odpowiedzi: 1
Od ilu lat można jeździć motorowerem na dowód osobisty?
Odpowiedzi (1):
Gość
2011-05-19 22:23:24
od 18.
Dodaj odpowiedź
Gość
2012-02-01 15:28:15
Odpowiedzi: 0
cz straż miejska może ukarać mandatem za prędkość jeżeli zdjęcie z radaru było modyfikowane pod zdjęciem auta jest wyciągnięty nr rejstracyjny,bo na zdjęciu z autem numerów niewidać?
Gość
2012-02-01 15:29:43
Odpowiedzi: 0
cz straż miejska może ukarać mandatem za prędkość jeżeli zdjęcie z radaru było modyfikowane pod zdjęciem auta jest wyciągnięty nr rejstracyjny,bo na zdjęciu z autem numerów niewidać?
gosc
2012-04-05 18:45:31
Odpowiedzi: 1
Witam.mam pytanie czy moge jechac samochodem po własny odbiór prawa jazdy czy w spotakniu z policja mogo mi zawiesic prawko prosze o odp.z góry dziekuje.
Odpowiedzi (1):
Gość
2013-01-25 16:22:08
możesz ale to kosztuje 50 zeta. jak zatrzymają jazda bez dokumentów. na egzaminie nie było ?
Dodaj odpowiedź
RYSIEK
2013-01-27 11:46:15
Odpowiedzi: 4
Jaki przepis o ruchu drogowym zabrania demontażu tylnego siedzenia w busie, na potrzebę przewiezienia np. pralki
Odpowiedzi (4):
Gość
2014-02-10 13:59:12
czy moze policja zatrzymac prawo jazdy gdy jest na nim stary adres zamieszkania
Mateusz
2014-02-20 00:48:53
Tak, może - jest to niezgodność danych :)
Gość
2014-03-23 17:56:24
ale zawsze możesz powiedzieć, że niedawno się przeprowadziłeś. Na zmian danych masz 30 dni
Gość
2014-05-12 18:35:33
nie może, niezgodność danych tu nie obowiązuje - odsyłam do Prawa o ruchu drogowym art. 135
Dodaj odpowiedź
Gość
2013-05-09 20:19:56
Odpowiedzi: 3
jechałem teren zabudowany wbiłem migacz ze mam zamiar skrecać w lewą strone zaczołem manewr wtedy dostałem udezony przez drugi pojazd czyja wina
Odpowiedzi (3):
henq
2013-05-09 22:13:30
czy migacz cie upoważnia do manewru? zorientowałeś się że nikt nie rozpoczął manewru wyprzedzania? Zapewne nie wiec Twoje, możesz się nie zgadzać ale niestety.... poczytaj na necie
Gość
2014-08-25 15:49:08
Henq a gdzie jest napisane ze przed rozpoczęciem skrętu w lewo mam sie upewnić czy ktos z tylu mnie nie wyprzedza???
Gość
2014-09-17 08:26:33
jest napisane ze jak chcesz zmienic pas ruchu to po właczeniun kierunkowskazu masz sie upewnic w patrzac w lusterka czy utrudnisz komus manewru tak jak z wyprzy\\\\edzaniem co właczasz kierunkowskaz i wyprzedzasz i nie patrzysz czy ktos zaczoł juz wyprzedzanie ??
Dodaj odpowiedź
Gość
2013-10-30 17:34:44
Odpowiedzi: 0
Czy mogę jeździć w dwie osoby na skuterze gdy mam 16 lat???
Zadaj pytanie:
(opcjonalnie, nie będzie widoczny)
powiadom mnie mailem gdy pojawi się odpowiedź
Czy jesteś człowiekiem
 
Do góry
WORD pomorskie WORD zachodniopomorskie WORD warmińsko-mazurskie WORD podlaskie WORD mazowieckie WORD kujawsko-pomorskie WORD wielkopolskie WORD lubuskie WORD lubelskie WORD łódzkie WORD dolnośląskie WORD opolskie WORD ślskie WORD świętokrzyskie WORD podkarpackie WORD małopolskie