Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

Kodeks drogowy | Ustawa prawo o ruchu drogowym
Kontakt | Mapa strony
godło polski

Kodeks drogowy

Prawo o ruchu drogowym
Portal informacyjny
A A A

Kodeks drogowy

Stan prawny: luty 2014r
Linki sponsorowane

Wróć do: ruch pieszych

Pytania prawne (1):
Większe okno
Ja
2017-12-05 15:37:41
Odpowiedzi: 4
Przepisy nic nie mówią o tym, kiedy mamy przejść z prawej strony na lewą jeśli nie ma chodnika i przejścia. To znaczy, że mam stać po prawej tak długo, aż będę miał możliwość przejścia przez jezdnie, czy mogę iść prawą stroną do chwili, aż będę miał możliwość przejścia (przejście lub luka między samochodami wystarczająca na bezpieczne przejście na drugą stronę)
Odpowiedzi (4):
www.uzywaneopony.net
2017-12-06 17:08:43
Wystarczy że przepisy mówią kiedy możemy przejść przez jezdnię nie po przejściu.
spierdalaj
2017-12-08 13:15:05
kurwa wpierdalaj sie pod auto ty zjebie glupi odszkodowanie dostaniesz kjurwa >:(
:)
2017-12-08 13:16:48
urzywaneopony.net ty zjebie promujacy sie wypaduwa
Gość
2017-12-11 00:30:39
Ludzie drodzy dlaczego Wy się tak wyzywacie? Szacunku za grosz do siebie nie macie. Przecież można spokojnie odpowiedzieć. Tak aby odpowiedź była wdzięczna, miła, "przyprawiona solą"- czyli ze smakiem. Trzeba panować nad sobą, bo faktycznie się pozabijacie, nie tylko na drodze. Powodzenia życzę.
Dodaj odpowiedź:
(opcjonalnie, nie będzie widoczny)
APC
 

Inne pytania:

"kategorii B E, C1 E, C E, D1 E i D E uprawnia do kierowania zespołem pojazdów złożonym z ciągnika rolniczego z
Dodano: 2017-11-30 13:05:28 przez: 2017-11-30 13:05:28
przejazPytanie dotyczące Art.27 pkt 1.Czy rowerzysta ma pierszeństwo tylko na samym przejeździe?A jeżeli rowerzysta dojeżdża
Dodano: 2017-11-29 18:50:37 przez: 2017-11-29 18:50:37
Czy mam prawo iść lewa strona jezdni gdzie niema chodnika ale jest pobocze gdy po drugiej stronie jest chodnik.
Dodano: 2017-12-05 19:47:46 przez: 2017-12-05 19:47:46
Czy, pieszy łamie prawo ruchu drogowego idąc lewa strona a drogi pobocze gdy po drugiej stronie jest chodnik.
Dodano: 2017-12-05 20:18:36 przez: 2017-12-05 20:18:36
Do góry
WORD pomorskie WORD zachodniopomorskie WORD warmińsko-mazurskie WORD podlaskie WORD mazowieckie WORD kujawsko-pomorskie WORD wielkopolskie WORD lubuskie WORD lubelskie WORD łódzkie WORD dolnośląskie WORD opolskie WORD ślskie WORD świętokrzyskie WORD podkarpackie WORD małopolskie